Adres Jarmarku

Jarmark Św. Dominika - Warszawa (Służew), ul. Dominikańska 2

Media społecznościowe

   

W jaki sposób wybieramy wystawców? Jak mogę zwiększyć szanse lub zagwarantować sobie udział w Jarmarku?

Podczas wyboru bierzemy pod uwagę jakość nadesłanego zgłoszenia oraz ewentualne doświadczenie współpracy z poprzednich edycji Jarmarku. Dodatkowe informacje na temat preferowanego asortymentu znajdują się na stronie głównej. Nie ma możliwości zagwarantowania sobie udziału przed oficjalną datą wydania decyzji.

 

Czy kolejność zgłoszeń ma znaczenie podczas wyboru wystawców?

Nie.

 

Czy mogę dostać konkretne miejsce? Czy mogę dowiedzieć się wcześniej jakie dostanę miejsce?

Nie. Informacja o przydzielonym miejscu jest udostępniana podczas odbioru dokumentów na tydzień przed Jarmarkiem. W formularzu można zgłaszać preferencje co do miejsca, ale Organizatorzy nie dają żadnej gwarancji, że zostaną one zrealizowane.

 

Czy zadaszenie stoiska jest wymagane?

Nie. Zadaszenie stoiska jest zalecane w ochronie przed deszczem, wiatrem, słońcem. Brak zadaszenia wiąże się z ryzykiem uszkodzenia asortymentu, za co bierze odpowiedzialność Wystawca. Organizatorzy Jarmarku nie zapewniają zadaszenia stoiska ani żadnej dodatkowej infrastruktury.

 

Jaka będzie nawierzchnia stoiska?

Stoiska będą umieszczone na trawie lub na kostce brukowej. Nie możemy z góry zagwarantować gdzie będzie umieszczone dane stoisko, ale możemy o tym poinformować po wydaniu decyzji o przyjęciu. Preferencje co do nawierzchni prosimy umieścić w zgłoszeniu.

 

Jak wygląda kwestia toalet dla wystawców?

Toaleta jest dostępna w tym samym miejscu co dla wszystkich uczestników Jarmarku, czyli na parkingu za sceną.

 

Jak wygląda kwestia dostępu do prądu?

Organizatorzu Jarmarku umożliwają podpięcie się do sieci elektrycznej tylko w pojedynczych przypadkach, które są ustalane indywidualnie. Wiąże się to z dodatkową opłatą. Wystawcy mogą zamiast tego korzystać z własnych generatorów, ale o tym fakcie należy poinformować w treści zgłoszenia lub w bezpośredniej wiadomości.

 

Czy można dostać mniejszy rozmiar stoiska niż 3 m x 3 m?

W szczególnych przypadkach możemy zapewnić dodatkowe mniejsze stanowiska na rogach alejek. Takie przypadki muszą zostać ustalone indywidualnie z Organizatorami. Opłata za mniejsze stanowisko jest taka sama jak za rozmiar 3 m x 3 m.

 

Czy można dostać większą przestrzeń niż 3 m x 3 m?

Tak. Można dostać podwójne pole, czyli 3 m x 6 m. W tym celu należy zaznaczyć odpowiednią opcję w formularzu zgłoszeniowym. Opłata wynosi dwukrotność ceny pojedynczego stoiska.

 

Czy mogę dostać stoisko 3 m x 4 m?

Nie. Wymierzamy tylko kwadratowe stanowiska 3 m x 3 m.

 

 

 

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.