Adres Jarmarku

Jarmark Św. Dominika - Warszawa (Służew), ul. Dominikańska 2

Media społecznościowe

   

Aktualności

Dziękujemy, że byliście z nami 26 maja na Służewie. Mamy nadzieję, że udało się Wam dobrze spędzić ten czas i skorzystać z atrakcji jakie dla Was przygotowaliśmy. Zapraszamy za rok na kolejny XXIV Jarmark św. Dominika, w ostatnią niedzielę maja 2025 😊 Więcej informacji pojawi się jesienią.

 

Do zobaczenia!

 

zdjecie aktualnosci1

Jak ten czas leci…

 

XXIII Jarmark św. Dominika już w najbliższą niedzielę 26 maja na placu przy klasztorze.


Co będzie się działo na Służewie? Nie zabraknie stałych punktów programu, takich jak Wenta i Fanteria. Na najmłodszych czekać będą atrakcje w Strefie Dziecka (między innymi malowanie twarzy, dmuchańce, warsztaty, fotobudka), z kolei dorośli będą mogli odpocząć na leżakach w strefie relaksu.

 

Jak co roku zapraszamy tego dnia do ogrodu, gdzie będzie można wziąć udział w grze rodzinnej o św. Jacku (w godz. 12:00-15:00), przygotowanej przez Duszpasterstwo Absolwentów. Ponadto najmłodsi będą mogli obejrzeć teatrzyk, a nieco starsi wziąć udział w improwizacji teatralnej z grupą Kosmiczne Kamienie Kalabrii (godz. 16:00; w głębi ogrodu).

 

Do obejrzenia będzie m.in. replika samochodu Jana Pawła II, będzie można posłuchać o PRL-u i obejrzeć pamiątki z tego czasu, a także zapisać się do bazy dawców szpiku na stoisku fundacji DKMS.

 

Swoje stoiska będzie miało około 100 wystawców, a także grupy i wspólnoty z naszej parafii. Unikalne zakupy będzie można zrobić między innymi w antykwariacie DA Studnia i na stoisku z winylami DM Rejs. Przez cały dzień będzie można odwiedzić specjalną Strefę Dominikańską, by przy pysznej kawie porozmawiać z braćmi, siostrami i świeckimi dominikanami. Na scenie jarmarkowej wystąpią m.in. zespół folkowy „Stój Katarzyno” i ksiądz Boguś Kowalski. O godz. 18.15 losowanie nagród w fanterii, a główną nagrodą jest bon na zagraniczną wycieczkę. Na godz. 20.00 zapraszamy na koncert zespołu Studio Accantus, który przeniesie nas w niezwykły świat musicali, filmów i bajek.

 

W Jarmarkowy nastrój wprowadzi nas nie kto inny jak nasz niezastąpiony wodzirej, Pan Kazimierz Hojna.

 

W dniu Jarmarku parking przy naszym kościele będzie zamknięty, a dojazd do kościoła będzie bardzo utrudniony. Przepraszamy za związane z tym niedogodności i prosimy o uwzględnienie tych utrudnień przy planowaniu udziału we Mszy św. w naszym kościele w następną niedzielę.

Zapraszamy do zapoznania się z oficjalnym programem XXIII Jarmarku św. Dominika!

 

 

program2024

Z radością donosimy, że przygotowania do XXIII Jarmarku św. Dominika wkroczyły w decydującą fazę. Zbiórki trwają, praca wre, a my planujemy jeszcze kilka niespodzianek dla Was i dopinamy szczegóły. Widzimy się 26 maja 😊

 

 

aktualnosci filmik

 

 

Tak wyglądało nagrywanie naszego filmiku promocyjnego. Efekty będziecie mogli zobaczyć już niebawem. Jedno jest pewne… będzie z mocą.

 

Już nie możemy się doczekać!

 

 

my

 

Kochani!


W Jarmark można włączyć się na wiele sposobów.

 

Jednym z nich jest wsparcie prowadzonych przez nas zbiórek.

 

- od 8.04 do 12.05 prowadzimy zbiórki książek do antykwariatu oraz fantów na Fanterię
- od 15.04 do 17.05 zbieramy rzeczy na Wentę (ubrania, sprzęt sportowy, gry itp.) i płyty winylowe.

 

W tym roku nie zbieramy płyt CD.

 

Książki prosimy zostawiać w przedsionku DA Studnia, a pozostałe rzeczy na furcie klasztornej.

 

Prosimy o przynoszenie rzeczy w dobrym stanie, które nie są zniszczone.

 

Furta jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. 8.30-20.30

 

Szczegóły można znaleźć na stronie https://sluzew.dominikanie.pl/ w zakładce „Kontakt”.

 

Dziękujemy 😊

 

 

Jarmark nie mógłby się odbyć, gdyby nie praca kilkudziesięciu wolontariuszy! Potrzebujemy pomocy z dekoracją placu, rozłożeniem stoisk wystawców, przygotowaniem fanterii, dbaniem o porządek w trakcie jarmarku, itp.

 

Jeśli chcesz włączyć się w przygotowanie jarmarku jako wolontariusz - serdecznie zapraszamy! Zainteresowanym wystawiamy zaświadczenia pracy w wolontariacie.

 

Zapisywać się można przez formularz w zakładce Wolontariat lub kontaktować z koordynatorami (dane w zakładce Kontakt).

 

Zachęcamy do włączenia się :)

Dzisiaj kończymy przyjmowanie zgłoszeń wystawców przez formularz na stronie internetowej. Jeżeli chciałbyś mieć stoisko na tegorocznym Jarmarku i zaoferować swoje produktu to jest to ostatni moment, aby wysłać zgłoszenie w zakładce Formularz.

 

Po tym terminie zaczniemy już proces wyboru wystawców i wyślemy decyzje w odpowiedzi na wszystkie zgłoszenia.

Drodzy!

 

Jak ten czas leci… Wiosna zawitała już na Służew 😊

 

Wszystko powoli zaczyna się zielenić, trwają przygotowania do kolejnego Jarmarku św. Dominika, który odbędzie się za niecałe trzy miesiące. Ale zanim wspólnie odtańczymy poloneza, to jeszcze przed nami Niedziela Promocyjna - 7 kwietnia będziemy pod kościołem po każdej mszy świętej, opowiemy o tym, co wydarzy się 26 maja, wtedy też rozpoczniemy zapisy dla wolontariuszy.

 

Nie możemy się doczekać!

Do zobaczenia niedługo 😊

Kochani,

 

Małymi kroczkami zbliża się nasz upragniony Jarmark św. Dominika 2024!

 

Strefa Dziecka i Relaksu jak co roku przystępuje do działania, żeby wyczarować uśmiechy na twarzach najmłodszych uczestników Jarmarku. W poprzednich edycjach oferowaliśmy liczne atrakcje, takie jak dmuchane zjeżdżalnie, basen z kulkami, warsztaty sensoryczne dla maluchów, warsztaty robienia pluszowych misiów, teatrzyk lalek czy malowanie twarzy. Pomiędzy licznymi atrakcjami, była też okazja na chwilę wytchnienia na leżakach, znajdujących się w Strefie Relaksu.

 

Na bieżąco będziemy informować Was o naszych partnerach, których spotkać będziecie mogli w Strefie Dziecka i Relaksu w tym roku.

 

Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej oraz zakładki Strefa Dziecka i Relaksu!

 

Poniżej znajdziecie zdjęcia z poprzednich edycji Jarmarku św. Dominika.

 

strefa dziecka

Drodzy Państwo,

 

Ruszyły zapisy dla Wystawców podczas XXIII Jarmarku św. Dominika. Zgłoszenia należy wysyłać za pomocą formularza w zakładce Formularz. W sekcji Informacje znajdą Państwo regulamin oraz dodatkowe informacje na temat organizacji tegorocznej edycji.

 

Zgłoszenia zbieramy do 9.04.2024 r.

Organizator skontaktuje się ze wszystkimi osobami drogą mailową do 06.05.2024 r.

 

Czekamy na Państwa zgłoszenia!

Organizatorzy Jarmarku św. Dominika

 

 

2023 02 22 0qg Kleki