O nas

XX Jarmark świętego Dominika zbliża się wielkimi krokami. Zapraszamy! 🙂

 

Kiedy? Niedziela, 26 maja 2019 r.

Gdzie? Teren klasztoru oo. Dominikanów na Służewie


Dominikański Jarmark na Służewie to największe wydarzenie tego typu w Warszawie, które już na stałe wpisało się w kulturalną mapę miasta. Co roku odwiedza nas prawie dwadzieścia tysięcy mieszkańców Warszawy i nie tylko.

 

Dla Nas zawsze jest to dzień pełen radości. Co roku wkładamy bardzo dużo pracy i wysiłku, żebyście byli zadowoleni. Już dziś przygotowujemy na ten dzień wiele atrakcji. W tym roku na pewno nie zabraknie tradycyjnego poloneza, koncertów, przedstawień teatralnych, prezentacji grup duszpasterskich, fanterii, konkursów, a także Strefy Dziecka, w której króluje zabawa, uśmiech i radość. Przez cały dzień będzie dużo dobrego jedzenia ? bigos dominikański, kiełbaski z grilla, naleśniki i słodycze: lody włoskie z automatu, cukrowa wata, domowe ciasta i koktajle owocowe.

 

Stałym i bardzo wyczekiwanym elementem Jarmarku jest występ Braci Nowicjuszy, który co roku gromadzi tłumy fanów. W tym roku na pewno go nie zabraknie (zobacz występy). Ukoronowaniem dnia jest wieczorny koncert finałowy wybitnych artystów, w ubiegłych latach byli to m.in.: zespół Raz Dwa Trzy, T.Love, Grzegorz Turnau, Lao Che, Elektryczne Gitary, Zakopower, Monika Kuszyńska i Łukasz Zagrobelny. Tegoroczną gwiazdę poznamy już wkrótce!

 

Zapraszamy!

Ojcowie, Bracia i Organizatorzy.