Adres Jarmarku

Jarmark Św. Dominika - Warszawa (Służew), ul. Dominikańska 2

Media społecznościowe

   

Aktualności

Tegoroczny Jarmark św. Dominika już za nami. Cieszymy się bardzo, że tak licznie nas odwiedziliście i mamy nadzieję, że jesteście zadowoleni z tego, co dla Was przygotowaliśmy.

 

Dla nas był to wyjątkowy czas wspólnej pracy i planowania, a sama niedziela jarmarku to piękne zwieńczenie tej całej przygody. Bogaci we wspaniałe wspomnienia, jesteśmy ciekawi co przyniesie przyszła edycja.

 

Dziękujemy, że byliście z nami!

Do zobczenia za rok! :)

 

~Organizatorzy

Jarmark nie mógłby się odbyć, gdyby nie praca kilkudziesięciu wolontariuszy! Pomoc potrzebna jest przede wszystkim w weekend jarmarkowy (od popołudniowych godzin piątkowych aż po późne godziny niedzielne). Jeśli chcesz włączyć się w przygotowanie jarmarku jako wolontariusz - serdecznie zapraszamy! Zainteresowanym wystawiamy zaświadczenia pracy w wolontariacie.

 

Zapisuywać się można po mszach świętych w niedzielę 24 kwietnia lub przez formularz w zakładce "Wolontariat".

 

https://jarmark.sluzew.dominikanie.pl/wolontariat

 

Zachęcamy do włączenia się :)

Drodzy!

 

Od 25.04 można przynosić:

  • rzeczy na Wentę
  • książki na Antykwariat
  • płyty winylowe (Uwaga! W tym roku nie zbieramy płyt CD!)
  • fanty na Fanterię

 

Prosimy o przynoszenie dobrych, niezniszczonych rzeczy na furtę klasztoru.

O terminach zakończenia zbiórek będziemy informować na bieżąco.

Zgłosiło się do nas już ponad 50 wystawców. Czy wiesz, że w  tym roku czekamy również na Twoje zgłoszenie?

 

Najbardziej popularne stoiska wystawców Jarmarku św. Dominika to: rękodzieła, antyki, materiały edukacyjne dla dzieci, pracownie/warsztaty rzemieślnicze, produkty spożywcze własnej produkcji i wyroby ekologiczne.

 

Zapraszamy do uczestnictwa w Jarmarku św. Dominika: firmy, stowarzyszenia i fundacje, a także wspólnoty i osoby prywatne, które chciałyby zaprezentować swoją twórczość! Podczas trwania całego Jarmarku św. Dominika można będzie prowadzić sprzedaż i prezentację własnej oferty na zorganizowanym przez siebie stoisku.

 

Więcej informacji w zakładce Dla wystawców

Drodzy przyjaciele i uczestnicy służewskiego Jarmarku Świętego Dominika!
 
Z przyjemnością informujemy, że możecie zapisać sobie w kalendarzu datę 29 maja 2022!  30 listopada odbyło się pierwsze spotkanie organizacyjne, intensywnie myślimy i pracujemy nad Jarmarkiem. Więcej informacji pojawi się w styczniu.

Do usłyszenia! :)

Witamy na naszej nowej stronie Jarmarku św. Dominika. Strona miała ruszyć pełną parą i służyć nam wszystkich przy organizacji tegorocznego jarmarku...

Bardzo dziękujemy za tyle miłych słów, które dostajemy. Serca rosną, że mamy tak wspaniałych wielbicieli jarmarku!