Dla wystawców

Zapraszamy firmy, stowarzyszenia i fundacje, a także wspólnoty i osoby prywatne, które chciałyby zaprezentować swoją twórczość, do uczestnictwa w XVIII Jarmarku św. Dominika. Podczas trwania całego Jarmarku można będzie prowadzić sprzedaż i prezentację własnej oferty na zorganizowanym przez siebie stoisku.

 

TERMINY

Zgłoszenia udziału w sekcji WYSTAWCY prosimy przesyłać mailowo na adres:
do soboty 15 kwietnia 2019 r. (poniedziałek)

 

Do dnia 30 kwietnia 2019 r. (wtorek) otrzymacie Państwo odpowiedź z informacją o decyzji w sprawie przyjęcia Państwa oferty w poczet Wystawców Jarmarku. Zostaną również przesłane dane oraz numer konta do przelewu. Po uiszczeniu opłaty placowej otrzymacie Państwo informacje nt. przyznanego miejsca stoiska, godziny przyjazdu na Jarmark oraz czasu i miejsca odbioru CERTYFIKATÓW WJAZDU*.

* Ze względu na dużą liczbę chętnych wystawców, a także w trosce o sprawną poranną organizację stoisk, zostały wprowadzone CERTYFIKATY WJAZDU. Bez odpowiedniego dokumentu nie będzie możliwości wjazdu na teren Jarmarku. CERTYFIKATY otrzymają jedynie wystawcy, którzy w odpowiednim terminie zgłosili chęć udziału w Jarmarku, uzyskali pozytywną odpowiedź dotyczącą danego stoiska oraz została zaksięgowana ich opłata placowa.

 

ZGŁOSZENIA

W zgłoszeniu udziału prosimy podać:

1) nazwę stoiska/firmy;
2) imię i nazwisko oraz numer telefonu do osoby kontaktowej;
3) powierzchnię, o jaką Państwo wnioskujecie;
4) zdjęcia przykładowych produktów oferowanych na Państwa stoisku.

Opłata placowa za standardowe stoisko o wymiarach do max. 3m x 3m wynosi 150zł (opłata dotyczy stoisk z rękodziełem, zabawkami, itd.

*Dla stoisk z artykułami spożywczymi oraz w przypadku wnioskowania o większą powierzchnię wystawową opłata będzie ustalana indywidualnie.

Numer konta oraz dane do przelewu zostaną podane wystawcom, którzy otrzymają pozytywną odpowiedź dotyczącą danego stoiska.

 

INFORMACJE

Informujemy, że nie zapewniamy dostępu do prądu. Ponadto każdy Wystawca zobowiązany jest zapewnić we własnym zakresie:
1) zadaszenie stoiska (warunek bezwzględny, nie przyjmujemy zgłoszeń bez namiotów);
2) kompletne wyposażenie niezbędne do prezentacji prac: stół, krzesło, itp. Uwaga! – nie stawiamy produktów na ziemi przed namiotem.

Z uwagi na charakter Jarmarku Państwa asortyment nie może stać w sprzeczności z wartościami wiary katolickiej. Bardzo prosimy o przegląd produktów pod tym kątem. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo interwencji podczas imprezy w przypadku, gdy oferta wystawiennicza nie spełni tego wymagania.

 

Koordynator ds. wystawców
Katarzyna Wawryniuk
e-mail:
+48 577 400 743 (proszę dzwonić: w poniedziałki g. 15:30-16:30, środy 17:00-18:00 oraz czwartki 17:30-18:30)

 

Do zobaczenia!

Organizatorzy